1. Şifremi Unuttum
  ARA TOPLAM : TL TOPLAM : TL

   

  Yayınlar

  Yayın Girişi

  Bor ile ilgili yayınlarınızı veri bankamıza girebilmek için bir kereye mahsus olmak üzere size uygun olan Anket Formunu doldurmalısınız.

  Anket Formunu doldurmak ve yayın eklemek için üye değilseniz öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye iseniz kullanıcı adı ve şifrenizi girerek ilave yayın girebilir veya girdiğiniz yayınınızı değiştirebilirsiniz.  Yaptığınız değişiklikler  tarafımızdan kontrol edildikten sonra veri bankasına işlenecektir.

  Yayınınızla ilgili çift kayıt yada hatalı kayıt olmaması için; yayını girmeden önce,  aynı yayının olup olmadığını veya başka bir yazar tarafından girilip girilmediğini araştırmanız, bulduğunuz yayınınız ile ilgili bir hata veya düzeltme varsa tarafımıza bildirmeniz sağlıklı bir veritabanı için daha uygun olacaktır.

  Yayınınızı eklerken;  Yayın sadece size aitse yayın ekleme formunda bulunan "Yazar iletişim Bilgileri" ni doldurup yeni bir yayın daha ekleyebilir yada kaydı sonlandırabilirsiniz. Yayın, birden fazla kişiye ait ise (ilk yazılan yazar esas yazar olmak üzere) Yazar iletişim bilgilerini doldurduktan sonra altta bulunan "Yeni Yazer Ekle" butonu ile 2, 3 veya daha fazla yazar bilgilerini girebilir veya güncelleyebilirsiniz. En son olarak bilgilerinizi girdikten sonra kaydı sonlandırabilirsiniz.

  Konu ile ilgili sorularınızı, iletişim bilgilerinizi (isim,tel,e-posta) vererek "YAYINLAR" başlığı altında info@boren.gov.tr adresine gönderebilirseniz size en kısa sürede yanıt verilecektir.